GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ,   LEPTOP , MASA ÜSTÜ  SATIŞI TEKNİK SERVİS 
BİLGİSAYAR SATIŞ
Bilgisayar satışlarımız Sizin Talepleri doğrultusunda Markalı sıfır parcalar ile toplama olarak yapılmaktadır.
BİLGİSAYAR TAMİR
Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve
AHD KAMERA SİSTEMİ
Entegre çalışan ve sürekli kendini yenileyen sistemleri kullanarak nitelikli projeler üretiyoruz.

ANASAYFA

Portal kelime olarak internet ana kapısı anlamına gelmektedir. Internet kullanıcılarına çekici hizmetler, bilgiler, link adresleri, arama motorları, eğlence, rehberler, alışveriş olanakları v.b. sunarak, onların Internet'e ana erişim noktası olması için hazırlanmış geniş kapsamlı siteleri portal olarak anılmaktadır.
Sadece, DERNEKLERE özel web sitesi Hem derneğinizi tanıtın, hem üyelerinize aktif hizmet verin… Online üyelik, üyeler arası iletişim, mesajlaşma, haber, anket, banner, makale, konuk yazar, resim galerileri, ve paylaşım, AİLE SOYAĞACI, ziyaretçi defteri. Hayatınız boyunca tek bir web siteniz olsun. Size özel yönetici Panelli web yazılımı ile Tasarımınızı, Menülerinizi, İçerik Sayfalarınızı, Site Renklerinizi kendiniz yapın, sitenizi kendiniz oluşturun.
13.09.2011
13.09.2011
İnteraktif Tanıtım CD leri, ürünlerinizi, hizmetlerinizi müşterilerinize sunmanın en zahmetsiz ve en etkileyici yollarından biridir. Doğru tasarlanmış etkin sunumlar içeren bir tanıtım CD/DVD si aradığınız çözüm olabilir. Tanıtım CD/DVD leri katalog niteliğiyle hem ucuz, hem taşıması kolay, hem de geniş boyutludur. Aranılan bilgiye erişim ise hızlıdır. Biz size en uygun tanıtım CD/DVD sini ekonomik maliyetle sunuyoruz.
13.09.2011
 2