GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ,   LEPTOP , MASA ÜSTÜ  SATIŞI TEKNİK SERVİS 

HAKKIMIZDA 
 
     
   ŞAHİN BİLGİSAYAR 2000 yılında Şahin Group bünyesi adı altında Sarıgazi' de kurulmuş ilk bilgisayar satış ve satış sonrası teknik servis firmasıdır.
Merkezimiz Sarıgazi'de olup Sarıgazi, Samandıra, Sultanbeyli, Yenidoğan, Paşaköy, Taşdelen, Alemdağ, Çekmeköy, Dudullu, Çakmak, Ümraniye, Ömerli, Şile  ve köylerinde SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE Yerinde hizmeti vermektedir.
   Misyonumuz:
   Sürekli eğitimlerle kendini geliştiren dinamik ekibimizle profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir ve yüksek kaliteli hizmetler sunarak müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.
 
   Vizyonumuz:
   Bilişim teknolojisi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda, oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.
   Hizmetlerimiz
   PC, Çevre birimleri, PC bileşenleri (OEM), ağ ve iletişim ürünleri, tüketim, yazılım ve tüketici elektroniği ürünleri satış, bakım, onarım, uprade işlemleri.
   ADSL internet hizmetleri, network çözümleri, server sistemleri satışı, ticari muhasebe programları, web sitesi ve portal tasarımı, bakım, onarım, uprade işlemleri
   Programlama, Software (yazılım) Lisans temin, satış ve desteği.

                                                                                                                                                                                                                                           
Şahin Grup